tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Dla opiekunki

Oferujemy:

  • pewną pracę
  • legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • organizację transportu za granicę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
  • doradztwo
  • kontakt z nami i wsparcie podczas całego wyjazdu

Kładziemy też szczególny nacisk na dłuższą współpracę pomiędzy firmą a pracownikiem. Dokładamy wszelkich starań, by osoby które podjęły pracę za granicą otrzymały jak najdogodniejsze warunki, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pracownika i wybranie dla niego najbardziej odpowiedniej oferty pracy.

Jesteśmy pewni, że rejestracja na naszej stronie będzie skutkować wieloma ciekawymi propozycjami rozwoju zawodowego.

Oferty dla opiekunek w Niemczech

Nasza agencja prezentuje zainteresowanym wiele ciekawych ofert pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Nasz zespół dokładnie selekcjonuje wszystkie zgłoszenia klientów, sprawdza ich aktualność, rzetelność oraz korzyści przy nawiązywanej współpracy. Selekcją zajmują się osoby, które od lat obecne są w branży, dlatego gwarantujemy dostępność ciekawych i sprawdzonych ofert. Poniżej znajduje się odnośnik do wszystkich ogłoszeń, do których aktualnie poszukujemy personelu.

Sprawdź dostępne oferty

Pytania i odpowiedzi


Jesteśmy świadomi tego, że nasza działalność może budzić pewne pytania i wątpliwości, dlatego uprzedzając zainteresowanych, stworzyliśmy zakładkę, w której znajdują się te najczęściej zadawane. Pomogą one zdiagnozować, czy praca dla opiekunek w Polsce lub Niemczech, jest odpowiednim wyborem dla Państwa. Ponadto, sekcja pytań i odpowiedzi umożliwia lepsze poznanie naszej działalności prowadzonej w Katowicach i korzyści wynikających z korzystania z naszych usług.

Sprawdź sekcję FAQ

Etapy rekrutacji


Jako rzetelny partner zarówno dla naszych podopiecznych, jak i klientów zatrudniających personel z naszą pomocą, chcemy, aby opiekunki, które wyruszają do pracy, miały odpowiednie kompetencje. Weryfikujemy je podczas poszczególnych etapów rekrutacji, które pomagają określić, czy dana osoba spełni się w tej roli. W umieszczonym poniżej odnośniku, znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kroków, jakie są podejmowane podczas procesu rekrutacji.

Zapoznaj się z etapami rekrutacji