tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce

Vista HR pośredniczy we współpracy pomiędzy niemieckimi oraz polskimi klientami a opiekunkami osób starszych. Zapewniamy naszym klientom odpowiedzialnych, kulturalnych i sprawdzonych pracowników, a opiekunkom stabilne i bezpieczne zatrudnienie. Praca dla opiekunek umożliwia zdobycie cennego doświadczenia dzięki pomocy i opiece nad osobami starszymi. Nasze pośrednictwo pracy gwarantuje, że Państwa najbliżsi trafią w godne zaufania ręce. Wspieramy opiekunów podczas przygotowywania niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem. Dla osób, które interesują oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce oferujemy również kursy językowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miasto:

49088 Osnabrück

Od:

07/04/2024

Płeć:

kobieta

Wiek:

96

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Szukamy przyjaźnie nastawionej do seniorów opiekunki dla 96-letniej Pani Irmgard. Podopieczna ma początkująca demencję objawiająca się coraz częstszym zapominaniem o codziennych czynnościach. Jest z nią zachowana całkowita komunikacja. Wymaga pomocy przy higienie ciała i ubieraniu. Podopiecznej należy towarzyszyć, chodzić z nią na spacery, grać z nią w gry. Pani mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze […]

 • miasto
 • osoba chodząca
 • nowość
 • spokojne noce
 • miła rodzina

Miasto:

01259 Dresden

Od:

02/04/2024

Płeć:

kobieta

Wiek:

75

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Szukamy opiekunki dla 75-letniej podopiecznej. Jest z nią zachowana całkowita komunikacja. Podopieczna jest po wylewie, ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, porusza się o lasce lub przy rollatorze, trzeba uważać, żeby nie upadła. Jest częściowo inkontynentna. Podopieczna sama spożywa posiłki. Pani mieszka w mieszkaniu ze swoim mężem, który nie wymaga opieki i wspomaga opiekunkę w codziennych […]

 • miasto
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • spokojne noce
 • miła rodzina

Miasto:

86666 Burgheim

Od:

07/03/2024

Płeć:

kobieta

Wiek:

92

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Podopieczna ma 2 stopień niepełnosprawności. Ma problemy z poruszaniem się ponieważ brakuje jej sił. Porusza się przeważnie za pomocą rollatora ale większość czasu spędza w bezruchu. Samodzielnie korzysta z toalety. Zdarza się sporadycznie, że w nocy potrzebuje pomocy w trakcie korzystanie z toalety. Podopieczna samodzielnie spożywa posiłki. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Miła, współpracująca […]

 • mała miejscowość
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • miła rodzina

Miasto:

86643 Rennertshofen

Od:

03/01/2024

Płeć:

mężczyzna

Wiek:

81

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Szukamy opiekuna do samotnego, spokojnego podopiecznego. Pan mieszka sam i ma opiekunkę prawną. Ma cukrzycę, demencję, jest po zawale serca oraz po prawostronnym wylewie. Porusza się samodzielnie. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.  Podopieczny jest inkontynentny. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, rozdziela leki na cały tydzień i mierzy poziom cukru. Zadania w […]

 • mała miejscowość
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • spokojne noce
 • osobna łazienka
 • prawo jazdy

Najczęściej zadawane pytania

Czym charakteryzuje się praca opiekunka osób starszych?

Praca jako opiekunka osób starszych polega na codziennych wspieraniu osób w podeszłym wieku. W większości przypadków są to osoby chore lub po wypadkach, dlatego potrzebują one szczególnej opieki z uwzględnieniem podawania leków czy przygotowywania posiłków.

Czy oferty pracy do opieki w niemczech i polsce uwzględniają transport i koszt podróży?

Pośrednictwo pracy Vista HR pokrywa koszt podróży opiekunki do nowego miejsca pobytu. Nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech gwarantują legalne oraz bezpieczne zatrudnienie poza granicą naszego kraju.

Jak długo trwa praca dla opiekunek osób starszych?

Długość współpracy określana jest przez obydwie strony w porozumieniu. Praca dla opiekunek w Niemczech opiera się o umowę zawartą na czas nieokreślony, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Zawsze istnieje możliwość długiej i stabilnej pracy.

W jaki sposób wyglądają płatności za opiekę nad osobami starszymi?

Oferty dla opiekunek zawsze uwzględniają wysokość miesięcznego honorarium. Wypłaty są wypłacane w preferowanej przez opiekuna walucie. Istnieje możliwość otrzymania wynagrodzenia zarówno w złotówkach jak i w euro.

Czy praca dla opiekunek w Polsce i Niemczech wymaga znajomości języka oraz doświadczenia?

Praca dla opiekunek osób starszych nie wymaga znajmości języka niemieckiego oraz posiadania obszernego doświadczenia. Warto mieć jednak na uwadze, że oferty pracy dla opiekunek w Niemczech w większości przypadków z góry zakładają, że opiekun potrafi posługiwać się tym językiem.

Mam dodatkowe pytania związane z ofertą, jak skontaktować się z Vista HR?

Zespół Vista HR jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 660 661 099 oraz pod adresami email info@vista-hr.pl i praca@vista-hr.pl. Oferty dla opiekunek znaleźc można również w naszym biurze zlokalizowanym przy ul. Staromiejskiej 6/10 c w Katowicach.