tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce

Vista HR pośredniczy we współpracy pomiędzy niemieckimi oraz polskimi klientami a opiekunkami osób starszych. Zapewniamy naszym klientom odpowiedzialnych, kulturalnych i sprawdzonych pracowników, a opiekunkom stabilne i bezpieczne zatrudnienie. Praca dla opiekunek umożliwia zdobycie cennego doświadczenia dzięki pomocy i opiece nad osobami starszymi. Nasze pośrednictwo pracy gwarantuje, że Państwa najbliżsi trafią w godne zaufania ręce. Wspieramy opiekunów podczas przygotowywania niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem. Dla osób, które interesują oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce oferujemy również kursy językowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miasto:

Frankfurt

Od:

23/11/2021

Płeć:

kobieta

Wiek:

99

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Szukamy opiekunki dla 99 letniej podopiecznej cierpiącej na choroby wieku starczego. Pani ma zaburzenia rytmu serca, jest częściowo inkontynentna i porusza się z rollatorem. Pacjentka czasami jest zdezorientowana co do czasu. Potrafi częściowo samodzielnie przebrać się oraz wykonać higienę ciała. Podopieczna około 12.30 je obiad, około 15.00 pije herbatę i czasami je ciasto. Około 17.30 spożywa kolację, około 21:00 idzie spać. Mieszka sama w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki jest osobno wyposażony pokój. Jest dostęp do internetu. Zakupy są w odległości 20 minut piechotą od domu. PREMIA ŚWIĄTECZNA 250 EURO NETTO. 

 • miasto
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • spokojne noce
 • miła rodzina
 • premia świąteczna

Miasto:

Brühl

Od:

30/10/2021

Płeć:

kobieta

Wiek:

87

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Szukamy opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim dla 87-letniej podopiecznej. Pani ma lekką demencję, zaburzenia rytmu serca, problemy ze słuchem oraz ze wzrokiem, czasami podopieczna cierpi na duszności. Porusza się za pomocą rollatora. Samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczna ma również do dyspozycji Treppenlift. Samodzielnie przyjmuje posiłki oraz spokojnie przesypia noce.

Zadania w gospodarstwie domowym: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.

Zadania przy pacjentce: pomoc przy higienie ciała, pomoc przy zmianie garderoby, wspólne wizyty u lekarza, wspólne spacery.

Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Zakupy są dostępne w odległości 15 minut piechotą od domu.

 • miasto
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • spokojne noce
 • premia świąteczna

Miasto:

Rathenow

Od:

27/10/2021

Płeć:

kobieta

Wiek:

85

Język:

flaga niemieckapodstawowy

Szukamy opiekunki dla 85-letniej podopiecznej. Pani jest po operacji guza głowy i jest spokojną, leżącą osobą. Jest inkontynentna i nie porusza prawą ręką. Bardzo mało mówi. Wszelkie czynności pielęgnacyjne oraz karmienie podopiecznej wykonuje się w łóżku. Podopieczna ma 1,60m wzrostu i waży 70 kg. Podopieczna posiada Patientenlift. Zadania przy pacjentce: pomoc przy higienie ciała, podawanie posiłków i spędzanie czasu z podopieczną. Zadania w gospodarstwie domowy: gotowanie , pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.

Szukamy doświadczonej opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Zlecenie zlokalizowane jest blisko polskiej granicy!!!

Gwarantowana premia za pobyt w okresie świątecznym to 250 euro!!! 

 • miasto
 • osoba leżąca
 • sprawdzone zlecenie
 • premia świąteczna

Miasto:

Völklingen

Od:

13/09/2021

Płeć:

mężczyzna

Wiek:

72

Język:

flaga niemieckadobry

Szukamy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 72-letnim pacjentem. Pan ma nadciśnienie, początkującą demencję i cukrzycę. Jakiś czas temu przeszedł lekki wylew. Podopieczny jest mobilny i w pełni jest zachowana możliwość komunikacji z nim. Nie jest inkontynentny, samodzielnie chodzi na toaletę. Mieszka sam w domu jednorodzinnym. Podopieczny wymaga pomocy w gospodarstwie domowym oraz wsparcia przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu. Mile widziane prawo jazdy, ale nie jako konieczny wymóg. Z podopiecznym można jeździć wtedy na wycieczki czy na zakupy. 

 • miasto
 • osoba chodząca
 • nowość
 • spokojne noce
 • miła rodzina
 • prawo jazdy

Najczęściej zadawane pytania

Czym charakteryzuje się praca opiekunka osób starszych?

Praca jako opiekunka osób starszych polega na codziennych wspieraniu osób w podeszłym wieku. W większości przypadków są to osoby chore lub po wypadkach, dlatego potrzebują one szczególnej opieki z uwzględnieniem podawania leków czy przygotowywania posiłków.

Czy oferty pracy do opieki w niemczech i polsce uwzględniają transport i koszt podróży?

Pośrednictwo pracy Vista HR pokrywa koszt podróży opiekunki do nowego miejsca pobytu. Nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech gwarantują legalne oraz bezpieczne zatrudnienie poza granicą naszego kraju.

Jak długo trwa praca dla opiekunek osób starszych?

Długość współpracy określana jest przez obydwie strony w porozumieniu. Praca dla opiekunek w Niemczech opiera się o umowę zawartą na czas nieokreślony, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Zawsze istnieje możliwość długiej i stabilnej pracy.

W jaki sposób wyglądają płatności za opiekę nad osobami starszymi?

Oferty dla opiekunek zawsze uwzględniają wysokość miesięcznego honorarium. Wypłaty są wypłacane w preferowanej przez opiekuna walucie. Istnieje możliwość otrzymania wynagrodzenia zarówno w złotówkach jak i w euro.

Czy praca dla opiekunek w Polsce i Niemczech wymaga znajomości języka oraz doświadczenia?

Praca dla opiekunek osób starszych nie wymaga znajmości języka niemieckiego oraz posiadania obszernego doświadczenia. Warto mieć jednak na uwadze, że oferty pracy dla opiekunek w Niemczech w większości przypadków z góry zakładają, że opiekun potrafi posługiwać się tym językiem.

Mam dodatkowe pytania związane z ofertą, jak skontaktować się z Vista HR?

Zespół Vista HR jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 660 661 099 oraz pod adresami email info@vista-hr.pl i praca@vista-hr.pl. Oferty dla opiekunek znaleźc można również w naszym biurze zlokalizowanym przy ul. Staromiejskiej 6/10 c w Katowicach.