tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce

Vista HR pośredniczy we współpracy pomiędzy niemieckimi oraz polskimi klientami a opiekunkami osób starszych. Zapewniamy naszym klientom odpowiedzialnych, kulturalnych i sprawdzonych pracowników, a opiekunkom stabilne i bezpieczne zatrudnienie. Praca dla opiekunek umożliwia zdobycie cennego doświadczenia dzięki pomocy i opiece nad osobami starszymi. Nasze pośrednictwo pracy gwarantuje, że Państwa najbliżsi trafią w godne zaufania ręce. Wspieramy opiekunów podczas przygotowywania niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem. Dla osób, które interesują oferty pracy do opieki w Niemczech i Polsce oferujemy również kursy językowe, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miasto:

53125 Bonn

Od:

16/12/2023

Płeć:

kobieta

Wiek:

78

Język:

flaga niemieckakomunikatywny

Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane. Jest osobą leżącą. Wszelkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku. Nie ma transferu. Podopieczna jest całkowicie inkontynentna. Podopieczna przesypia noce. 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Zadania w gospodarstwie domowy to gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Zadania przy pacjentce to pomoc przy higienie ciała, rozmowa i […]

 • miasto
 • osoba leżąca
 • sprawdzone zlecenie
 • spokojne noce
 • premia świąteczna

Miasto:

14467 Potsdam

Od:

30/11/2023

Płeć:

kobieta

Wiek:

75

Język:

flaga niemieckapodstawowy

Szukamy opiekunki dla 75-letniej podopiecznej chorującej na stwardnienie rozsiane. Pani potrzebuje pomocy przy ubieraniu, myciu, utrzymaniu higieny i w gospodarstwie domowym. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta. Niedaleko są sklepy. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim. Można z nią wychodzić na spacery. Wymagania: opiekunka z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie […]

 • miasto
 • osoba leżąca
 • nowość
 • premia świąteczna

Miasto:

80797 München

Od:

20/10/2023

Płeć:

mężczyzna

Wiek:

83

Język:

flaga niemieckadobry

Poszukujemy opiekunki dobrze komunikującej się w języku niemieckim dla 83-letniego Pana Wolfganga. Podopieczny mieszka sam w dużym mieszkaniu w centrum Monachium Jest spokojnym wykształconym człowiekiem. Podopieczny przeszedł wylew, ma niewydolność serca i nerek.  Obecnie przebywa w szpitalu, do tej pory poruszał się sam jednak na obecną chwilę może być osłabiony i spędzać większość czasu leżąc […]

 • miasto
 • osoba chodząca
 • osoba leżąca
 • spokojne noce
 • premia za szybki wyjazd

Miasto:

84036 Landshut

Od:

09/10/2023

Płeć:

kobieta

Wiek:

88

Język:

flaga niemieckapodstawowy

Szukamy opiekuna dla samotnie mieszkającej 88-letniej seniorki. Podopieczna ma endoprotezę w kolanach, porusza się przy rollatorze. Nie ma demencji. Jest częściowo inkontynentna. Wymaga pomocy przy higienie ciała oraz przy zmianie garderoby. Wspólne z nią spędza się czas. Do dyspozycji opiekuna jest osobno wyposażony pokój. Podopieczna nie ma rodziny, osobą do kontaktu jest opiekun prawny. 

 • miasto
 • osoba chodząca
 • sprawdzone zlecenie
 • premia za szybki wyjazd

Najczęściej zadawane pytania

Czym charakteryzuje się praca opiekunka osób starszych?

Praca jako opiekunka osób starszych polega na codziennych wspieraniu osób w podeszłym wieku. W większości przypadków są to osoby chore lub po wypadkach, dlatego potrzebują one szczególnej opieki z uwzględnieniem podawania leków czy przygotowywania posiłków.

Czy oferty pracy do opieki w niemczech i polsce uwzględniają transport i koszt podróży?

Pośrednictwo pracy Vista HR pokrywa koszt podróży opiekunki do nowego miejsca pobytu. Nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech gwarantują legalne oraz bezpieczne zatrudnienie poza granicą naszego kraju.

Jak długo trwa praca dla opiekunek osób starszych?

Długość współpracy określana jest przez obydwie strony w porozumieniu. Praca dla opiekunek w Niemczech opiera się o umowę zawartą na czas nieokreślony, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Zawsze istnieje możliwość długiej i stabilnej pracy.

W jaki sposób wyglądają płatności za opiekę nad osobami starszymi?

Oferty dla opiekunek zawsze uwzględniają wysokość miesięcznego honorarium. Wypłaty są wypłacane w preferowanej przez opiekuna walucie. Istnieje możliwość otrzymania wynagrodzenia zarówno w złotówkach jak i w euro.

Czy praca dla opiekunek w Polsce i Niemczech wymaga znajomości języka oraz doświadczenia?

Praca dla opiekunek osób starszych nie wymaga znajmości języka niemieckiego oraz posiadania obszernego doświadczenia. Warto mieć jednak na uwadze, że oferty pracy dla opiekunek w Niemczech w większości przypadków z góry zakładają, że opiekun potrafi posługiwać się tym językiem.

Mam dodatkowe pytania związane z ofertą, jak skontaktować się z Vista HR?

Zespół Vista HR jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 660 661 099 oraz pod adresami email info@vista-hr.pl i praca@vista-hr.pl. Oferty dla opiekunek znaleźc można również w naszym biurze zlokalizowanym przy ul. Staromiejskiej 6/10 c w Katowicach.