tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Nasz zespół

PRACUJEMY Z ZAANGAŻOWANIEM I LUBIMY NASZĄ PRACĘ

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, którzy ze zrozumieniem podchodzą do potrzeb zgłaszanych przez Opiekunki. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Opiekunkami i Opiekunkami, z naszymi podopiecznymi i Klientami. Nasza praca polega na tym, aby osoba opiekująca się seniorami w Niemczech mogła się skupić na tym co najważniejsze – na pomocy podopiecznym. Dlatego też pozostałymi sprawami to my zajmujemy się dla Ciebie.

Na poszczególnych etapach współpracy możesz mieć kontakt z różnymi osobami z naszego grona. 

Pracę naszego zespołu można podzielić na następujące działy:

REKRUTACJA I SZKOLENIA

Z osobami z tego działu spotkasz się na początku współpracy z nami. Pomogą one podjąć decyzję o wyjeździe, udzielą wszelkich niezbędnych informacji o pracy opiekuna seniora i odpowiedzą na zadane przez Ciebie pytania. W kolejnym etapie wyjaśnią jak wygląda organizacja wyjazdu, przedstawią ofertę pracy dopasowaną do Twoich oczekiwań i wskażą jakich zasad należy się trzymać, aby współpraca z wybraną przez Ciebie rodziną układała się pomyślnie.

KOORDYNACJA

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi pracownikami podczas pobytu w Niemczech. Można się z nami kontaktować mailowo, telefonicznie lub przez WhatsApp także w weekendy i dni świąteczne. Reagujemy na bieżąco na zgłaszane przez Opiekunki problemy i wspieramy w ich rozwiązaniu. Nie zostaniesz w pracy sama ze sprawą, z którą nie możesz sobie poradzić.

ADMINISTRACJA

W ramach działu administracji czuwamy nad tym, aby Twoja miesięczna wypłata wraz z należnymi premiami zawsze w terminie trafiała na wskazane przez Ciebie konto. Zajmujemy się także sprawami związanymi z prawidłowym obiegiem dokumentów.