tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Etapy rekrutacji

1. Zgłoś się do nas!

Masz 3 różne możliwości:
zadzwoń na numer 32 - 739 05 99 lub wyślij wiadomość SMS/WhatsApp tel. 735 929 899
zostaw swoje dane kontaktowe korzystając z formularza na naszej stronie internetowej - oddzwonimy do Ciebie
przyjdź do naszego biura w Katowicach na ul. Staromiejskiej 6/10c

2. Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy, przedstawimy wymagania zatrudnienia na stanowisku opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu oraz sprawdzimy znajomości języka niemieckiego.

3. Wybór oferty wyjazdu i podpisanie umowy

Na podstawie informacji dotyczących Twojego doświadczenia w opiece i znajomości języka, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy. Bierzemy pod uwagę umiejętności, możliwości kandydata, jak również jego preferencje co do rodzaju zlecenia.

Po wybraniu odpowiedniego zlecenia, następuje przesłanie kandydatury opiekunki/opiekuna do klienta – podopiecznego lub jego rodziny, a po jej akceptacji przystępujemy do dalszych czynności rekrutacyjnych. Podpisujemy umowę zlecenia i od tego momentu opiekunki/opiekunowie są w pełni ubezpieczeni oraz mają zapewnioną legalną pracę.

Rekrutacja i podpisanie umowy może być w pełni zdalne.

Jeśli nie chcesz, nie musisz spotykać się bezpośrednio z rekruterem ani przyjeżdżać do naszego biura. Umowa zostaje przygotowana i wysłana elektronicznie lub drogą pocztową tak abyś mógł się z nią spokojnie zapoznać.

4. Wyjazd

Po podpisaniu umowy zajmujemy się organizacją przejazdu oraz umawiamy na test koronawirusa. Koszty przejazdu oraz koszty testu są pokrywane przez pracodawcę. Podczas pobytu w Niemczech opiekunka/opiekun ma bieżący kontakt z firmą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek Twoich pytań czy nieoczekiwanych sytuacji.