tel. (32) 739 05 99

praca@vista-hr.pl

Opinie

"Dziękuję Państwu za miłą atmosferę i dalszą współpracę w tej firmie. Pracuje mi się bardzo dobrze, wypłaty za przepracowane zlecenia są na czas a także premie świąteczne. Sztele, które polecacie są w porządku i zgodne z opisem zlecenia. Polecam wszystkim zainteresowanych, którzy chcą pracować w tej firmie. Z poważaniem."

Małgorzata z Jaworzna

"Pracuję w firmie Vista już parę dobrych lat. Mogę każdego zapewnić, że firma ta wywiązuje się z każdej umowy, względem pracownika i jestem bardzo zadowolona. Otrzymujemy wszystkie zobowiązania zawarte w umowie. Polecam każdemu tą firmę jeśli chcecie pomóc osobą potrzebującym w ich "samotnym" już życiu. To jest wielki dar dla tych osób."

Danuta z Katowic

"Pracuje w Firmie Vista w Katowicach już od 5 lat. Firma jest uczciwa i rzeczowa, wynagrodzenie jest zgodne z kwalifikacjami i warunkami świadczonymi przez opiekuna, pieniążki są zawsze wypłacane zgodnie z umową i odprowadzane są składki ZUS. Firma godna polecenia i zawsze pomocna. Szefowa przez cały okres zlecenia troszczy się i służy pomocą na szteli, polecam wszystkim. Liebe Grüβen, "

Johann z Mysłowic.

"Firma godna polecenia, wypłaty zawsze w terminie, kontakt z biurem bardzo dobry. Kadry zawsze służą pomocą. W sprawie terminów wyjazdów da się zawsze porozumieć. Serdecznie polecam."

Małgorzata z Piekar Śląskich